SAMTANY Airpods Про 2019 Случај Покрие со Бисер Keychain Airpods Додатоци Кожата Покритие за Жените Девојка Мека TPU Earbuds Случај Заштитна Маска за Apple Airpods Про Полнење Случај (Сина)

SAMTANY Airpods Про 2019 Случај Покрие со Бисер Keychain Airpods Додатоци Кожата Покритие за Жените Девојка Мека TPU Earbuds Случај

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

【Дизајниран за Apple Airpods Про 2019】Пред LED видливи, индикатор може да се види кога airpod е во полнење.Анти-вибрации; спречување на нечистотија, стружење и носат; точни полнење дупка, сеопфатна заштита, мала големина и преносни, анти-изгубени. 【Материјал】 : Ова airpods про случај е направен од високо-квалитет мека TPU, 360-степен целосна заштита на телото за да се спречи нула и да падне заштита. 【Бисер копче синџир вклучени】 Бисер keychain е навистина убаво да кука на вашата торба, па лесно можете да ги пратите од нив. 【Строги Квалитет】Сите производи се проверува под Строга Квалитет., ве молам само ни е-мејл Ако сте примиле неисправни производи или имал било какви проблеми, ве молиме ни e-mail. 【Компатибилен со Безжично Полнење】нема потреба да се отстрани Airpods случај, и индикатор светлото може да се види кога безжично полнење.Ви благодариме за вашето доаѓање ❥(^_-).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата