Дрво Телефон Докинг Станица, Пепел Биро Организатор, Таблет Носител На Копчето Куки, Монета, Паричник, Види Стојат, Рачно Изработени Мажите Дипломирањето Подарок, С

Дрво Телефон Докинг Станица, Пепел Биро Организатор, Таблет Носител На Копчето Куки, Монета, Паричник, Види Стојат, Рачно Изработени

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Совршен подарок за секој случај - За Маж, на 5 Годишнината на Подарок, Дипломирањето Подароци За Него, За Неа, Подароци За Дечко, За Девојка, Подароци За Мажите, Божиќ Подарок, Роденден итн.Додатоци прикажува во сликите не се вклучени.Трибината се спакувани во еко-пријателски рустик-стил подарок кутија.Ние препорачуваме да користите малку лепак кога монтажа на закачалки, па тие ќе останат цврсто на место.На оваа трибина ќе стане око-фаќање и многу практичен додаток на вашиот монитор.ИМАЈТЕ на ум!Ставката што сте ги купиле може да биде малку поинаков од примероци на фотографијата.Секој тип е направен од природни висок квалитет на дрво – пепел дрво, позната по нејзините убави структура и боја на дрво.Оваа одлична занаетчиски има мазна текстура која нема да нула вашиот мобилен телефон.Со својата им помогне на вашите лични предмети ќе имаат дизајниран место, каде што можете да ги најдете лесно!Зачувај вашето време во утринските часови!Удобен кабел исечок спречува кабелот од премногу виткање.Компатибилен со сите видови на паметни телефони. НАЈДОБАР ПОДАРОК ИДЕЈА.8" Лесно да се соберат!Ние вклучуваат инструкции во кутија.Трибината се спакувани во еко-пријателски рустик-стил подарок кутија.Трибината е лесно да се соберат, има мала тежина и многу компактна големина - во расклопуваат форма 9,5"x8"x0.Компатибилен со сите видови на паметни телефони На димензии во собраа форма се 9,5"x8"x8,7 ", во расклопуваат форма 9,5"x8"x0.Еко-пријателски и физички!Совршено се вклопува во секој ентериер - и двете класични и модерни стилови.Совршен подарок за секој случај - За Маж, на 5 Годишнината на Подарок, Дипломирањето Подароци За Него, За Неа, Подароци За Дечко, За Девојка, Подароци За Мажите, Божиќ Подарок, Роденден итн.НОВО ИЗДАНИЕ!Нови дрвени производ од MFC!СОЛИДНА ПЕПЕЛ-ДРВО со ТЕМНО ОРЕВ боја.Се чувствуваат извонредност на прекрасни, мазна пепел дрво површината текстура!На оваа трибина ќе стане око-фаќање и многу практичен додаток на вашиот монитор.Додатоци прикажува во сликите не се вклучени.Кога укината, на штандот е толку компактна дека тоа лесно може да се вклопи во дури и најмалите патна торба.Уморни од губењето на време секое утро да го најдете вашиот копчињата, паричник, телефон?Ние ќе ви помогне да ги организирате вашите најпотребно, скапи додатоци на вашата работна маса или кревет од страна на маса!Ние со гордост се претставуваме нашиот НОВ ТЕЛЕФОН ДОКИНГ СТАНИЦА.ОРГАНИЗИРАЊЕ НА ВАШАТА РАБОТНА МАСА ПРОСТОР И ДА ЈА ЗАДРЖИТЕ ВАШИТЕ ДОДАТОЦИ ВО РАКА. 100% КВАЛИТЕТ.Оваа застане не само што ќе биде стилски декорација на вашиот дом или канцеларија, но исто така и верен помошник во организирање на вашите најпотребните работи за секојдневна употреба.Ве молиме, ИМАЈТЕ во предвид : пепел дрвото има многу убава и уникатна структура, затоа, објектот сте ги купиле може да биде малку поинаков од примероци на фотографијата.За изработка на овие стои ние ги користиме само најдобрите високо - квалитетни материјали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата