ACDelco ГМ Оригинална Опрема 89058769 Рачен Менувач Обратна Опрема

ACDelco ГМ Оригинална Опрема 89058769 Рачен Менувач Обратна Опрема

Това е достапна
DEN 2568.72
Количината на стоката:

Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Пакет Димензии : 3.5 Х х 6.75 L x 6.38 W (инчи).Пакет Тежина : 2.55 фунти.Земја на Потекло : Јапонија.ACDelco ГМ Оригинална Опрема Прирачник Транс Опрема е ГМ-се препорачува замена компонента за една или повеќе од следниве возило системи : автоматски менувач/transaxle, и/или manual drivetrain и оски.Оваа оригинална опрема опрема ќе обезбеди исти перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата