(2500 компјутери) #10 X 2-1/2, Само-Прислушување Лим Безбедност Завртки, Рамни Countersunk Head Подесувате Отпорни Drilled Spanner Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Вклучува Возачо?

(2500 компјутери) 10 X 2-1/2, Само-Прислушување Лим Безбедност Завртки, Рамни Countersunk Head Подесувате Отпорни Drilled Spanner

Това е достапна
DEN 1178.40
Количината на стоката:

Оваа ставка вклучува висок квалитет шрафцигер вметнување малку исти за овие подесувате отпорни завртки.Дијаметар (Номинална) : #10 Diameter (Димензија) : 0.19"Должина (Номинална) : 2-1/2"Одморите Големина : #10 Head Дијаметар : 0.411"Главата Висина : 0.127"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Тема Сечење Fasteners Category : Само-Прислушување Лим Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Тип "AB"Главата Стил : Countersunk Flat Head Head Стил Детали : 82 Степен Countersink Drive Стил : Подесувате-Отпорни Drilled Spanner Drive Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десната Рака Thread Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8)Слој : Uncoated Origin : Направен во U. S. A.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата