(5000pcs) #4 X 1, Дрвени Завртки, Овална Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(5000pcs) 4 X 1, Дрвени Завртки, Овална Глава, Дупчиња Диск, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

Това е достапна
DEN 1737.60
Количината на стоката:

#4 X 1".Дрвени Завртки, Овална Countersunk Head, Дупчиња Диск.stainless_steel_18-8. #4 X 1", Надворешно Навој сврзувачки елементи, Нишка Сечење сврзувачки елементи, Дрвени Завртки, НИ Единици, Овална Countersunk Head, Дупчиња Диск, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата