Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со HP Знак 17-an106ur

Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со HP Знак 17-an106ur

Това е достапна
DEN 616.80
Количината на стоката:

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 19.5 V. Излез Amperage : 11.8 A. Plug Големина : 7.4 mm X 5.0 mm (HP Центар Pin).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата