WPYYI Телескопски Магнетни Телефон Носителот Стојат Десктоп Мрзливи Таблета Phone Држач за 4-12.9 Инчен Универзална Магнет Видиме Поддршка На Планината (Боја : Црна)

WPYYI Телескопски Магнетни Телефон Носителот Стојат Десктоп Мрзливи Таблета Phone Држач за 4-12.9 Инчен Универзална Магнет Видиме

Това е достапна
DEN 1629.60
Количината на стоката:

Боја : Црна/Бела.Материјал : ABS + телескопски стап + железо + силикони панел + магнет Плочи.На база на железо е завиткано во внатрешноста, и железо блок е задебелена и тешки, а на дното плоча е повеќе стабилен и не се тресат.На лента е вграден со 6 зрна на 9*3мм силни магнети, која има силна адсорпција сила, и телефонот е постабилна и не слајд кога го допре.Дизајн стил е стилски и едноставен, погоден за повеќе сцени, и на хуманизирано телескопски стап е погоден за повеќе луѓе на различни височини.Име : Телескопски Магнетни Телефон Holder Color : Црна/White Size : 95*60*165mm Weight : за 150g Material : ABS + телескопски стап + железо + силикони панел + магнет Plates Process : шприц, железо облечени base The Phone Држач, се вклопуваат за 4-12.9 инчен таблети и 4-7.9 инчен cellphone The железо база е завиткано во внатрешноста, и железо блок е задебелена и тешки, а на дното плоча е повеќе стабилен и не се тресат.На лента е вграден со 6 зрна на 9*3мм силни магнети, која има силна адсорпција сила, и телефонот е постабилна и не слајд кога го допре.Дизајн стил е стилски и едноставен, погоден за повеќе сцени, и на хуманизирано телескопски стап е погоден за повеќе луѓе на различни височини.Пакет се Вклучени : 1* Мобилен Телефон Носителот Стојат(Додаток само, Телефонот не се вклучени.)Answer : ___________________________ Note : бои отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата