YUXX 40 Пати LED Светло Накит Loupe - Jade Антички Calligraphy и Сликарство Идентификација Проширување Огледало - Црна

YUXX 40 Пати LED Светло Накит Loupe - Jade Антички Calligraphy и Сликарство Идентификација Проширување Огледало - Црна

Това е достапна
DEN 496.80
Количината на стоката:

Компактен и пренослив : 40 пати со извор на светлина, јасна зголемување.Многу економичен : LED светла консумираат ниска енергија и се многу енергетски ефикасни.LED светлата не треба да бидат заменети : LED светла се многу компактен, светла и имаат долг животен век.Пари гаранција за враќање на : ние ги преземе сите ризици.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да ви даде целосна замена или да ви даде наплата, нема проблем.Зошто да го одберете нас ?Име на производ : Зголемувачот Производ стил : модерен минималистички Производ материјал : алуминиум легура, ABS нов материјал Производ во боја : црна Зголемување : 40 пати Производ големина : 55*33m (проширена големина 95*33mm) Леќа дијаметар : 25мм Број на производи : 1 Производ нето тежина : 25g Производ за употреба : колекционерски предмети, поштенски марки, пари, накит жад, печатење места, итн.Причина за селекција : 1. Ефектот на зумирање е јасно, сликата е светла, на фонтот проширување ефект е очигледно, и стил е high-end мода. 2. Погоден за канцеларија, чиновнически работници, старешини, лидери и други подароци прашува : 1. Не го изложувајте на високи температури.Рачно мерење на податоци.Не ја отфрли грешки со 1-2 единици.молам да се опростат. 2. Ние само го продаде лупа, нема други производи, времето за испорака е 10-15 дена 3. Ние обезбедуваме 24-час професионални услуги на клиентите на пораки за да ви послужи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата