VMS Трки 12x1.5 20PC 112mm Ладно Кован Челик Повлечи Ореви со Gunmetal Продолжен Куршуми во Алуминиумска за Хонда Граѓански 5 Повлечи Тркала Шема Пиштол Метал

VMS Трки 12x1.5 20PC 112mm Ладно Кован Челик Повлечи Ореви со Gunmetal Продолжен Куршуми во Алуминиумска за Хонда Граѓански 5 Повлечи

Това е достапна
DEN 3118.80
Количината на стоката:

[ ВАЖНО СОВЕТОДАВНИ ] - Повеќе ПАТЕНТ Дизајн.VMS ТРКИ БРЕНД (а НЕ општ).Доаѓа во VM Трки Брендирани КУТИЈА.Бренд Нови во Кутија / Никогаш не се Користи / Никогаш не е Инсталиран.Се вклопува - Специфични Хонда Граѓански 2006 година преку 2017 со 5 ПОВЛЕЧИ ОРЕВ ШЕМА. 20-парче сет.ПОСЕБНА НАЈАВА - ОВИЕ се повлечи ореви ќе НЕ одговара ТЈУНЕР СТИЛ ТРКАЛА со ТЕНОК ПОВЛЕЧИ ОРЕВ ДУПКИ.Тркала мора да бидат способни да го прифатат редовна 19mm штекер ширина за инсталација.Ве молиме проверете ја вашата прирабници пред да нарачате.ПОВЛЕЧИ ОРЕВ направен од 100% Ладно Кован Челик за ненадмината сила, безбедност, сигурност и издржливост.Продолжен дел направен од 100% CNC-машински ПАЛКА АЛУМИНИУМ дека е ТЕШКО ЕЛОКСИРАНИ за шоу-квалитет изглед и трајност на боја.Fitment Спецификации - ВКУПНА ДОЛЖИНА = 112mm (повлечи орев = 39mm + продолжетоци = 73mm), Width = 23.9 мм, Нишка Теренот = 12x1.5мм.ПОСЕБНА НАЈАВА - ОВИЕ се повлечи ореви ќе НЕ одговара ТЈУНЕР СТИЛ ТРКАЛА со ТЕНОК ПОВЛЕЧИ ОРЕВ ДУПКИ.Ве молиме проверете ја вашата прирабници пред да нарачате.Лесно да се инсталира.Убава Обичај Се Погледне Надградба.Нема посебна алатка е потребно.Користи Редовно 19mm (или 3 / 4) Приклучок или стандард Оем Алатка која доаѓа со возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата