SLATIOM Внатрешен Дијаметар Caliper 10-160mm Челик Мерење Алатки Внатрешниот Ритам Vernier Caliper Measur Мерач

SLATIOM Внатрешен Дијаметар Caliper 10-160mm Челик Мерење Алатки Внатрешниот Ритам Vernier Caliper Measur Мерач

Това е достапна
DEN 4273.68
Количината на стоката:

Тип : Мило caliper.Мерен опсег : 10-160mm.Владетелот е направен од нерѓосувачки челик, под ласер ласерски класа.Сите мерење површини се угасне и земјата.Точни мерења на внатрешен дијаметар големина.Материјал : Steel Color : silver Length : 246 MMMeasuring опсег : 10-160mm Accuracy : 0.02 mmvernier caliper : дрво tools Application : Внатрешен ритам measurement The владетел е направен од нерѓосувачки челик, под ласер ласерски class All мерење површини се угасне и ground Accurate мерење на внатрешниот дијаметар големина.Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Направени од цврсти пластични композитни,лесни и издржливи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата