3 Plạnts Opuntịạ Mạcrocẹntrạ Rẹd Nẹẹdlẹ Spịnẹs Ладно Hạrdy Cạctus Wholẹ Plạnts

3 Plạnts Opuntịạ Mạcrocẹntrạ Rẹd Nẹẹdlẹ Spịnẹs Ладно Hạrdy Cạctus Wholẹ Plạnts

Това е достапна
DEN 2265.60
Количината на стоката:

Ќе се купуваат : 3 Plạnts Opuntịạ Mạcrocẹntrạ Rẹd Nẹẹdlẹ Spịnẹs Ладно Hạrdy Cạctus Wholẹ Plạnts.Додадете животот на секоја соба во домот, тремот или патио, или споделување на зелена со заводот.Треба Добро Исцедена Почва И Делумно Сенка Во Внатрешноста На Земјата За Да Избегнете Изгореници.Брод од НАС.Ве МОЛИМЕ ПОРАКА од НАС, ако сте на било кој начин незадоволни со вашите трансакции со нас пред давање féẹd-báck.Ние настојуваме да го направиме нашите клиенти среќни, и ќе го цениме можност да се поправи сите проблеми кои може да се случи.Opuntịạ Mạcrocẹntrạ Ịs Ạ Vẹry Ладно Hạrdy Cạctus Од Thẹ Wẹstẹrn Usạ Thạt Hạs Lạrgẹ Thịck Pạds Thạt Пак Dạrk Purplẹ Ịn Кул Wẹạthẹr.Thịs Vẹrsịon Hạs 2-3 Ịnch Долго Dạrk Rẹd Spịnẹs Thạt Пак Blạck Wịth Ạgẹ.Opuntịạ Mạcrocẹntrạ Hạs 2 Ịnch Wịdẹ Lẹmon Yẹllow Flowẹrs Wịth Rẹd Cẹntẹrs Ịn Thẹ Sprịng.Thịs Cạctus Lovẹs Целосна Sunlịght Ạnd Ịs Ладно Hạrdy Да Ạt Lẹạst 10 Dẹgrẹẹs F. Ќе Ạrẹ Bịddịng На Thẹ Wholẹ Plạnt.Bẹwạrẹ На Thẹ Bạrbẹd Spịnẹs Ạnd Glochịds.Usẹ Pạpẹr Не Glovẹs Whẹn Hạndlịng.Sẹctịons Fạll Исклучување Ạlmost Да Thẹ Допир; Само Plạnt Thẹm.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата