Климакс Метал 2ISCC-050-037, 2ISCC-Серија Две-Парче Стегање Спојка (Пакување од 5 компјутери)

Климакс Метал 2ISCC-050-037, 2ISCC-Серија Две-Парче Стегање Спојка (Пакување од 5 компјутери)

Това е достапна
DEN 1034.40
Количината на стоката:

Цена за Пакет од 5 компјутери.Климакс Метал, 2 ISCC-050-037, 2 ISCC-Серија Две-Парче Индустриски Стандард Стегање Спојка 1/2" x 3/8" Црна Оксид Челик Два дела Индустриски Стандард Стегање Спојка.Висок axial оптоварување и вртежен момент капацитет.Не март вратило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата