(1000 компјутери) #8-32 X 3/4, Хексадецимален Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик

(1000 компјутери) 8-32 X 3/4, Хексадецимален Женски Standoffs, 1/4 Низ Станови, од не ' Рѓосувачки Челик

Това е достапна
DEN 16524.24
Количината на стоката:

Дијаметар (Номинална) : #8 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 3/4"Низ Станови : 1/4"Производ Класа : Изолација и Standoffs Order : Standoffs Category : Хексадецимален Женски Standoffs System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : 1/4" Низ Flats Thread на Ветер : Десен Thread Material : Нерѓосувачки Steel Coating : Соголени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата