UpBright Нови 13V AC/DC Адаптер Компатибилен со Оската Комуникации 2130 2130R PTZ Мрежна Безбедност Надзор Камера 13VDC Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа PSU

UpBright Нови 13V AC/DC Адаптер Компатибилен со Оската Комуникации 2130 2130R PTZ Мрежна Безбедност Надзор Камера 13VDC Напојување

Това е достапна
DEN 503.76
Количината на стоката:

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright НОВИ 13 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Оската Комуникации 2130 2130 R PTZ Мрежна Безбедност Надзор Камера 13 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright НОВИ 13 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Оската Комуникации 2130 2130 R PTZ Мрежна Безбедност Надзор Камера 13 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата