MAMAY SUMARNA Крајот Мелница Сет,5 компјутер,Агол Радиус,Карбид - 283-888881

MAMAY SUMARNA Крајот Мелница Сет,5 компјутер,Агол Радиус,Карбид - 283-888881

Това е достапна
DEN 1411.20
Количината на стоката:

Состојба : Нова.Овие множества содржат повеќе карбид агол-радиус на крајот мелници во опсег на големини.Понекогаш се нарекува бик-нос крајот мелници, агол-радиус на крајот мелници имаат плоштадот носот со благо заоблени агли кои помагаат да се дистрибуираат сечење сили рамномерно да оштетување на крајот мелница и го продолжи својот живот.Тие се ротира против парче на залиха да се создаде рамно-дно ритам со благо заоблени аглите внатре во мелничката апликации кои бараат одреден радиус.Карбид крајот мелници обезбеди одлична носат, топлина, и цврстина.0 Крајот Мелница Сет, Карбид, Светла (Соголени), во 1/8 да 1/2 во Центарот за Сечење, 5, Фракционо Инч.Брендот од страна на ЧУДОВИШТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата