Замена MDR-1000X Уво Влошки со Клипот Прстен Уво Перница Уво Чаши Уво Покрие Earpads Поправка Делови Компатибилен со Sony WH1000XM2 MDR-1000X приклучок за Слушалки (Ориз-Вајт)

Замена MDR-1000X Уво Влошки со Клипот Прстен Уво Перница Уво Чаши Уво Покрие Earpads Поправка Делови Компатибилен со Sony WH1000XM2

Това е достапна
DEN 1478.40
Количината на стоката:

Оваа уво перници се за Sony WH1000 XM2 MDR-1000 X слушалки.Направени од издржлив кожа и мемориска пена, уво влошки имаат мазна површина и удобно допир. 100% сосема нов & висок квалитет, најдобра замена за поправка на вашиот приклучок за слушалки, ја заменува вашата ислужени earpad перници, лесна инсталација.Увото е во согласност вклопуваат е поради поцврст мемориска пена амортизирање кои изолатите звучи совршено од својата средина, додека подобрување секој победи, која доаѓа преку слушалки.Пакетот вклучува : 1 Пар* Замена Earpad.Големина : 3.7 * 2.8 инчи (9.5 * 7 cm).Auoneday обезбеди 12-Месечно Грижете се-бесплатно гаранција и 24-Часовна лесно да се постигне услуги на клиентите.Auoneday Замена Earpads Одговара за Sony WH1000 XM2 MDR-1000 X Headphones Compatible Models Sony WH1000 XM2 MDR-1000 X Слушалки.Како да се Install Take исклучување на старите уво влошки, се подредат и да се држи внатрешна душеци, кадифен нови earpads целосно и тока во внатрешноста на приклучок за слушалки на уво чаши.Бучава Isolation High еластичност мемориска пена материјал помага да се намали бучавата и да се зголеми квалитетот на звукот.Добро Replacement Ideal за замена на вашите стари, нечисти или оштетени earpads.Топло Tips Before купување, ве молиме проверете дали производите што се компатибилни со вашиот производи.Задоволство Гаранција - Auoneday ви обезбеди 30 дена за враќање на пари, 12 месеци гаранција 24 часа пријателски услуги на клиентите.- Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако ви се исполнат никакви проблеми.- Ако не знаете како да контактирате со нас, можете да побарате услуги на клиентите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата