Без Cordless Лепак Пиштол Cordless топла Лепак Пиштол Лепак Пиштол Топла Топи Лепак Пиштол Прилагодлива Температура Мини Топла Лепак Пиштол 11mm Професионални Бакар Млазни?

Без Cordless Лепак Пиштол Cordless топла Лепак Пиштол Лепак Пиштол Топла Топи Лепак Пиштол Прилагодлива Температура Мини Топла Лепак

Това е достапна
DEN 1557.60
Количината на стоката:

Практичен и лесен, удобен да го држите во рака.Брзо загрева (3-5mins), без губење на време.Лесно операција, 2 прст активирањето, се движи нагоре и надолу во лак.Широка примена во занаетчиски и поправка на работа.Совршен простор за чување-комплет вклучува лепак пиштол, 12 лепак стапови и 3 силикони прст заштитници, спакувани во еден лесен за складирање/патна торба направени од високо-квалитетни материјали, погоден за чување на други алатки и прибор.Спецификација : Моќност : 20 W-100 WWorking напон : 100 V-240 VFrequency : 50-60 Hz.Млазницата материјал : Copper Dia.на Млазницата : 2-3mm Indicator : LEDStick големина : 7mm/11mm Package Листата : 1pcs Лепак пиштол / клеевой пистолет + ЕУ адаптер(Ако Изберете ЕУ)10pcs Лепак Стапови, 7mm/11mm * 190mm(Треба да се избере).

Клучни карактеристики

Power:
20W-100W
Working voltage:
100V-240V
Frequency:
50-60Hz.
Nozzle material:
Copper
Dia. of Nozzle:
2-3mm
Indicator:
LED
Stick size:
7mm/11mm
Package List:
1pcs Glue gun / клеевой пистолет + EU adapter(If Choose EU) :
10pcs Glue Sticks, 7mm/11mm * 190mm(You Should choose) :

Слични производи во категоријата