13x44 Инчен да се Зајакнат Цилиндрични Перница Вметнете Форма

13x44 Инчен да се Зајакнат Цилиндрични Перница Вметнете Форма

Това е достапна
DEN 1603.20
Количината на стоката:

Една 13" x 44" да се Зајакнат Цилиндрични Бел Памук-Мешавина Перница Вметнете Форма. 13 Инчи во Дијаметар x 44 Инчи Долго.Исполнет со Синтетички Надолу-Како Не Алергиски Полиестер Влакна.Рачно изработени и Направени да Нарачате од Reynoso Дома Декор.Локално Извори : Ткаенина Од националниот КООРДИНАТОР, Пополнување Од њу џерси, Направени во ЊУЈОРК.За Овие Инсерти : Овие бел памук мешавина вметнете перници се рачно изработени и направени да нарачате од нашата продавница.Тие се полни со синтетички надолу-како не-алергиски полиестер влакна наменета да им даде на вашиот перници мека и возвишено уште фирма се чувствуваат.Големината : Ова 13x44 да се зајакнат перница вметнете ќе обезбеди редовни одговара за 13x44 маската, целосно се вклопуваат за 13x43 покрие, и дебели одговара за 13x42 капак.Превозот : Сите перници се направени и се испраќаат во рок од два до три дена преку превозот метод се одлучите на купување.Обичај Перници : Овие перници се направи откако ќе ги купите.Така, ако би сакал вашата перница малку целосни или помалку полна, ни испратите барање за - треба да биде во можност да се приспособат на вас.Инструкции за перење : Овие инсерти се машина мие и сува-можност.Ние препорачуваме ладна вода и се помеки и пената циклуси.Ве молиме да се мијат сам или со други бели елементи.После миење и сушење, добра "пената" ќе се донесе вметнување врати во нормала.Се враќа : Ние прифаќаме сите пријави - без прашања праша - во рок од 30 дена од купувањето.Сепак, ние не обезбеди враќање labels ниту да се плати за враќање превозот.Ако имате било какви коментари, прашања, и/или загриженост ве молиме да ни испратите е-пошта пред да се направи купување.Ви благодариме за посетата на нашата Продавница!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата