NTONPOWER Моќ Лента Рамен Приклучок Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 25ft Мозок и Плетенка Моќ Лента со 5ft Кабелот, Десен Агол Приклучок за Канцеларија, Дома, во Ноќ?

NTONPOWER Моќ Лента Рамен Приклучок Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 25ft Мозок и Плетенка Моќ Лента со 5ft Кабелот, Десен

Това е достапна
DEN 1007.76
Количината на стоката:

[КОМПАКТЕН И ПРЕНОСЛИВ ПРОДОЛЖУВАЊЕ КАБЕЛОТ] : Тоа е во совршена големина која одговара на правото во вашата дланка.Компактен и лесен дизајн не заземаат многу простор во кеса или тежат на вас долу.Крстарење моќ лента не surge protector може да биде совршен придружник за крстарење бродови, хотели, аеродром терминали, или продавници за кафе, каде што постојат неколку недостижни места. [МОЌ ЛЕНТА СО USB ПОРТИ] - Полнење преку USB порти може да интелигентно ја полните вашата usb уреди (Bluetooth звучници, паметен телефон, падовите, камера и батерија ) БЕЗ различни конвертори, зачувајте го вашиот простор и да се направи вашиот десктоп организирани.Прав Агол Рамен Plug & Ѕид Mountable : станот приклучете се карактеризира со низок профил, лесно се вклопува во тесни простори, две дупки за монтажа овозможува овој ѕид моќ лента да бидат безбедно инсталиран во различни апликации, како што се workbenches, ѕид-месеци, кат месеци, под шалтери и повеќе. [ИЗГРАДЕНА-ВО ПОЛН КРУГ ЗАШТИТАТА] : NTONPOWER моќ во дресот на десктоп plug центар е направен од висок сила оган-отпор ABS+PC школка, што го прави огноотпорни до 1382 F. High-end солидна кондензатори се обезбеди целосна заштита од електрични краток спој, со текот на топлина, во текот на полнењето, во текот на сегашните и напон над опасност.моќ лента десктоп plug центар се сертифицирани од страна на FCC & Ro HS,Тоа е безбедно за вас да ги користите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата