JBL Boombox - Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник - Семеен Празник & Дома Партија - IPX7 Вода-Отпорни, 20,000 mAh Батерија до 24 Часа на Нонстоп Playback - BROAGE USB Extension Мозок - Зелена

JBL Boombox - Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник - Семеен Празник & Дома Партија - IPX7 Вода-Отпорни, 20,000 mAh Батерија до

Това е достапна
DEN 16776.00
Количината на стоката:

JBL Boombox - Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник - Зелена : Направен да биде најмоќниот, преносни Bluetooth звучници, JBL Бум кутија испорачува монструозниот звук заедно со најтешкиот притискање на бас.Уживаат во музика за 24 часа, без да пропуштите нешто.Употреба на масовен 20, 000m Ah батеријата и двојно полнење од полнење на вашите надворешни уреди во секое време и да ја задржите музика лулка.Солиден доволно да се справи со вашиот ниту можеа задната врата лице, JBL Бум кутија е IPX7 водоотпорен, кој го издржат било какви временски услови, па Дури и на повеќето еп базен страни.Епски звук.Во текот на целиот ден долго.безжична Bluetooth streamingwirelessly поврзете до 2 паметни телефони или таблети на звучникот и да се врти игра импресивен стерео звук.висок капацитет 20, 000m Ah батерија batterybuilt–во батерија li–ion батерија поддржува до 24 часа на изведба и давачки уреди преку dual USB порти.ipx7 waterprooftake бум бокс на плажа или базен без да се грижиш за дожд, spills или submersion во вода.jbl поврзете+засили вашето слушање искуство и рок на партија, со безжично поврзување на повеќе од 100 JBL поврзете+ от јазик.звук modeenjoy подлабоко бас и побогат звук во затворен на владата; се префрлат на отворено режим за експанзивна звук со силен бас и подолго изведба.монструозен звук со најтешкиот притискање bassincorporated четири активни transducers и две JBL бас радијатори, JBL boombox испорачува монструозниот звук заедно со најтешкиот притискање на бас дека не само што ќе се слушне, но, исто така, ја видите.Направи да биде најмоќниот, преносни Bluetooth звучници, JBL Boombox испорачува монструозниот звук заедно со најтешкиот притискање на бас.Уживајте во музиката, за период до 24 часа без да пропуштите нешто.Замислете си играат со вашите омилени победи од изгрејсонце до изгрејсонце на едно полнење.Употреба на големи 20,000 m Ah батерија и двојно полнење од полнење на вашите надворешни уреди во секое време и да ја задржите музика лулка.Солиден доволно да се справи со вашиот ниту можеа задната врата лице, JBL Boombox е IPX7 водоотпорен, кој го издржат било какви временски услови, па дури и на повеќето еп базен страни.Се префрлате помеѓу внатрешна и надворешна начини за да се оптимизира звук каде партијата е.Покрај тоа, ако повеќе масовни музика е задолжително, можете да поврзете повеќе од 100 JBL Поврзете+ от јазик под Bluetooth опсег со само едно притискање на едно копче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата