Брзо Сушење Микрофибер Крпи,2 Пакети Црна Мачка Бел Зајак Мечка Печатење Спортски Крпа за Јога,Трчање,Фитнес,Тренингот,Кампување,Фитнес,Тренингот

Брзо Сушење Микрофибер Крпи,2 Пакети Црна Мачка Бел Зајак Мечка Печатење Спортски Крпа за Јога,Трчање,Фитнес,Тренингот,Кампување,Фитнес,Тренингот

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

★[Високо-квалитетни материјали] : Ова крпа е направен од 100% високо-квалитетни микрофибер, со супер absorbency и супер мека на допир.Супер меки пената микрофибер е многу нежно на вашето лице, тело и кожа.Пријателскиот површина го прави идеален за патување додаток за кампување или потреба од микрофибер крпи. ★[Ладење искуство] : На микрофибер крпа, има супер капацитет на апсорпција на вода, натопете го во вода и да се присилува се исуши, може да се добие ладење крпа.Употреба на влага во пешкир да се земе пот далеку од вашата кожа, одржување сте кул.Погоден за секого вклучувајќи ги и вашите домашни миленичиња. ★[Брзо сушење] : На влакната на овој крпа е многу пофини од онаа на стандардни крпи, толку има поголема површина, и е повеќе компактен и полесни.Обезбедува подобра апсорпција ефект, ултра-брза апсорпција на вода, и лесно да се одзема водата се испушта од вашето вежбање. ★[Спектар на отпечатоци] : Ова крпа не е досадно солидна боја шема, но има повеќе шарени дизајн, различни стилови на модели донесе различни форми на крпа, и елегантен дизајн го прави да се повеќе модерни и исклучителна. ★[Мулти-функција] : Тоа е многу погоден за спортски фанови да игра голф, пливање, фудбал, вежбање, трчање, јога, фитнес, исто така, може да се користи како туристички крпа, кампување, плажа, итн.Тоа е исто така многу погодни како дома крпа, како лице wiper тело wiper косата со крпа.Избришете ја суво!Кажете збогум на испотени stickiness!Задржи вашето тело удобно и сува на сите времиња!Ултра-удобно микрофибер материјал гарантира мека на допир!Најдобро печатење шема е многу модерен, и мора да се задржи таа убава и модерен кога ќе вежба!Кажете збогум на солидна боја спортски крпа.Модерен ќе се погодни за стилски крпа.Тоа треба да биде симпатична, шармантен, убава, елегантна, и, интересно, не се единствен стил.Дојде и да го изберете вашиот омилен стил!Спецификација на производот : Материјал : висок квалитет микрофибер платно Големина : 12x35 во/30x89 cm Печатење : еден-двострано печатење, на задната страна е чиста бела Чистење инструкции : машина перат Пакување : 2 x Микрофибер кули Забелешка : Поради серија фактори, како што се лошо осветлување и монитор Прилагодувања на слика и објектот може да има мала боја разлика.Бојата на објектот ќе преовладува.Прирачник за мерење, неизбежно ќе биде 1-3cm грешка, ве молиме обратете се до вистинските стоки.По-продажбата на услугата : Доколку не сте 100% задоволни со стоката што сте ги примиле, ве молиме да ни кажете во време и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се справи со тоа, како е можно поскоро.Ако можете да ни кажете решение ќе се најмногу задоволни, ние ќе бидеме многу благодарни, а ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро според решение што очекувате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата