Aexit 12mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Стакло Плочки Мермер Вежба Малку Дупка Дупка Видов Поставува Видов 2 парчиња

Aexit 12mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Кол Дијамант Обложени Стакло Плочки Мермер Вежба Малку Дупка Дупка Видов Поставува Видов

Това е достапна
DEN 2318.40
Количината на стоката:

Сечење Дијаметар : 12mm/0.47"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал,Дијамантски Честички; Пакет Содржина : - 2 x Стакло Дупка го Видел.Тежина : 18g; месо тело Големина : 6.5 х 19mm/0.26" x 0.75"(D*L).Вкупна Должина : 52mm/2"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Вкупна Големина : 52 x 12mm/2" x 0.47"(L*Макс.Г); Страна Дупка Големина : 10 x 3мм/0.4" x 0.12"(L*W).Карактеристики : дијамантски слој на оваа дупка видов даваат супериорни перформанси и подолг живот.Одлични за подготвување и точни дупка на стакло, плочка.Работи подобро со електрична вежба(тука не е вклучен).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата