Aexit 3Pcs 7mm Дупка Пили & Додатоци Дијаметар Дијамант Обложени Падна Плочи Стакло Дупка Видов Поставува Дупка Видов

Aexit 3Pcs 7mm Дупка Пили & Додатоци Дијаметар Дијамант Обложени Падна Плочи Стакло Дупка Видов Поставува Дупка Видов

Това е достапна
DEN 921.60
Количината на стоката:

Име На Производ : Дупка Видел;Материјал : Метал, Дијамантски Честички.Дупка Со Дијаметар Од (Прибл.) : 7mm/0.27";месо тело со Дијаметар од(Секое) : 6.2 mm/0.24".Вкупната Должина (Секој) : 50mm/1.97";Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 12.9 g.Пакет Содржина : 3 x Стакло Дупка Видов Алатка.На дијамантски слој на овие пили даваат супериорни перформанси и живот.Дупка Видов Алатка е совршен за правење и точни дупка на стакло или плочки.Работи подобро со електрична вежба(тука не е вклучен).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата