Бељи, гуми Dicks Вентил матични Капа,Шега Вентил матични Опфаќа,Патка вентилот на гумата капи,Гуми Капа Прозрачна Матични Капа за Автомобили, Камиони, Мотоцикли.(4 Пар?

Бељи, гуми Dicks Вентил матични Капа,Шега Вентил матични Опфаќа,Патка вентилот на гумата капи,Гуми Капа Прозрачна Матични Капа за

Това е достапна
DEN 119.76
Количината на стоката:

Одлично за бељи : се разбира, секогаш можете да испратите шега сакате да се изврши на некој во е-мејл.Сепак, ако сте во потрага за нешто уште потаинствено и тоа може да потрае некое време за нив да се забележи, тогаш овие одлична нова шега гуми опфаќа може да биде за вас.Прозрачна Матични Капа : тие светат во темница, па секој ќе ги видите кога вашиот шега жртва е возење и паркирани во текот на ноќта.Тоа нема да влијае на гуми рамнотежа : Нарезници на шрафовите на гуми покрие нема да имаат ефект на возење, за една голема шега.Големина:Прозрачна Матични Капа е 0.5" окно со 1.625" должина со 0.625" топки.4.1*1.5*3cm.Повеќенаменски:Оваа Шега се Тркало на Автомобилот Капи може да завртка за да било стил Гуми капа(автомобил, камион, велосипед ,спортски автомобили).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата