EXCEART 5pcs Бебе Игла Фидер Бебе Медицина Фармацевт Бебе Орална Исхрана на Шприц за Доенчиња Babys Новороденчињата Сина

EXCEART 5pcs Бебе Игла Фидер Бебе Медицина Фармацевт Бебе Орална Исхрана на Шприц за Доенчиња Babys Новороденчињата Сина

Това е достапна
DEN 71.76
Количината на стоката:

Ова е сет на 5pcs бебе хранење алатки, вклучува медицина внесувач, dropper, tweezer, лажица и четка за заби.Лесен, едноставен, user-friendly работа дизајн, лесно да се добие медицина.Тоа е дефинитивно добар избор за да се хранат течни медицина за бебето.Доаѓаат со трајни складирање кутија, можете да организатор вашиот медицина диспензерот за полнење добро.Еко-пријателски, кој се одвојува, перат и еднократно.Тоа може да донесе пријатно чувство на бебето.Опис 5pcs Бебе Игла Фидер Бебе Медицина Фармацевт Бебе Орална Исхрана на Шприц за Доенчиња Babys Новороденчињата Blue Features-Материјал : Силикон, PP.-Боја : Сина.-Големина : Прибл. 13.40 X8.00 X5.40cm,5.27 X3.14 X2.12in.Пакет Вклучувајќи 1 Медицина Фидер 1 Dropper Фидер 1 Лажица 1 Tweezer 1 Четка За Заби 1 Пластична Кутија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата