MUBUY Тастатура Покритие Одговара за ASUS VivoBook S512 S530UA S530FA / ASUS VivoBook F512DA F512FA F512JA X512FA X512DA/ ASUS VivoBook S17 S712 S712FA, ASUS VivoBook 15.6 инчен Постепено Сина

MUBUY Тастатура Покритие Одговара за ASUS VivoBook S512 S530UA S530FA / ASUS VivoBook F512DA F512FA F512JA X512FA X512DA/ ASUS VivoBook

Това е достапна
DEN 2229.60
Количината на стоката:

☞ Тастатура Покрие Дизајн за ASUS Vivo Book S512 S530 UA S530 FA S530 UN / ASUS Vivo Book F512 DA F512 FA F512 JA X512 FA X512 DA/ ASUS Vivo Book S17 S712 S712 FA, ASUS Vivo Book 15 F515 F515 JA-AH31 (ве Молиме Проверете Изглед на Тастатура за да се избегне купување на погрешен). ☞ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - направени со премиум инженеринг одделение трајни не-токсични силикони со Анти-бледнее слој печати. ☞ВОДООТПОРЕН И DUSTPROOF - заштита на прашина, вода, кафе, spills случајно внесете вашата тастатура. ☞ПРЕНОСЛИВ И ПЕРАТ - Водечка индустрија 0.3 mm (0.01 во) дебелина за да се минимизира пишување пречки. ☞Грижете се-слободен 180 дена – ако постојат било какви прашања или проблеми со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата