EXEBLUE Mens Храна Услуга Чевли Не се Лизга Кујна Чевли Удобни се Лизга на Работа Чевли

EXEBLUE Mens Храна Услуга Чевли Не се Лизга Кујна Чевли Удобни се Лизга на Работа Чевли

Това е достапна
DEN 705.36
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. 【Наменета за Готвачи】На чевли се посебно направени за готвачи со ЕВА / ГУМЕНИ outsole.На outsole обезбедува одлични масло отпорни и против пролизгување перформанси за да се осигура безбедноста на готвач работа.Тоа е длабоко го засака од страна на клиентите. 【Лесни & Дише】горниот дел на оваа работа за мажи чевли се дизајнирани со летаат-ткаени мрежа за одлична breathability.Овие кујна чевли се дизајнирани во класична црна, кои се дамка-отпорни, светлина, флексибилни и издржливи, кои се многу погодни за готвачи или кујната и ресторанот работници. 【Висок Квалитет и Удобно】готвач е чевли за мажите е опремен со еластична гумени outsole и високо еластична мемориска пена insole, кој прави да се чувствуваат поудобно. 【Практични & Преносни】Овие лизга отпорни работа чевли за мажите се дизајнирани со ремени за лесна за носење, многу практични и лесни за користење.Постои круг табот зад чевли устата, која е удобен за носење и поседување на чевли. 【Повод】голема лизга отпорни работа чевли е за сервер, келнер, готвач, шанкер, медицинска сестра, доктор или храната и здравјето индустрија.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно пред купување.EXEBLUE РАБОТА ЧЕВЛИ ЗА ХРАНА УСЛУГА.Високо еластична insole + шок-абсорбента midsole + мека outsole.Тројно структури за преземање на притисокот на вашите нозе.Нема повеќе да се грижиш стои предолго.EXEBLUE РАБОТА ЧЕВЛИ ЗА ХРАНА УСЛУГА.Високо еластична insole + шок-абсорбента midsole + мека outsole.Тројно структури за преземање на притисокот на вашите нозе.Нема повеќе да се грижиш стои предолго.EXEBLUE РАБОТА ЧЕВЛИ ЗА ХРАНА УСЛУГА.Високо еластична insole + шок-абсорбента midsole + мека outsole.Тројно структури за преземање на притисокот на вашите нозе.Нема повеќе да се грижиш стои предолго.Изберете мода дека е свој.Задржи чекор со овој тренд, дури и на работа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата