NUOBESTY 2 парчиња Бебе Четка Косата и Расчешлајте Поставите Дрво Влакната Бебе Четкање на Масажа и Скалпот Четка Бебе Регистар Подарок Сет за Новороденчињата Години Б

NUOBESTY 2 парчиња Бебе Четка Косата и Расчешлајте Поставите Дрво Влакната Бебе Четкање на Масажа и Скалпот Четка Бебе Регистар Подарок

Това е достапна
DEN 268.56
Количината на стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дизајниран да се направи мода фризура, како и чистење на сечење скршени коса.Изработени од материјал за долго време и издржливи употреба.Волна четка и чешел поставите може подобро да се грижат за babyâ€s кожа и на главата.Направи вашето бебе чистење и удобно.Волната е мека четка и безбедно место за бебето кожата.Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба.Тоа е лесно да ги користат и да работат, да донесе многу погодности за вас.Description When ќе се мијат твоето babyâ€s кожата, без разлика дали ќе се најдат некои други четки или крпа за миење имаат груба коса или површина, па како да му наштети babyâ€s нежна кожа?Потоа можете да погледнете на нашиот производ.Волната четка главата е мека и нежна, да babyâ€s кожата.Карактеристики - Големина на четката : 15.00 X4.00 X3.00cm /5.89 X1.57 X1.18inch.- Големина чешел : 8x5.3x1cm /3.15x2.09x0.39inch.- Боја : Каки.- Материјал : Бамбус, волна.Пакет Including1 x brush1 x чешел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата