Отровот Челик Работилница Брише со Чистењето Монистра, за Маснотии, Валкано, Масло, Боја и Caulk, Безбедно на Рацете, Tools, и Не Porous Површини, Светло Цитрус Мирис, 8 x 12 Обл?

Отровот Челик Работилница Брише со Чистењето Монистра, за Маснотии, Валкано, Масло, Боја и Caulk, Безбедно на Рацете, Tools, и Не

Това е достапна
DEN 292.80
Количината на стоката:

Големи, тешки за чистење е дека намали преку маснотии, валкано, масло, лепила, маркер, caulk и латекс. 50% подебели во споредба со водечки национален бренд.Безбедна за раце, алатки и тешко nonporous површини како што се дрво, пластика, стакло и челик.Двојна акција за чистење со груба страна за тешки чистењето акција - мазна страна за чиста завршувањето на допир.Алое-збогатен да им помогне на смири кожата.Дерматолог тестирани, противалергиски.Опис на производот Отровот Челик Работилница Брише се направени тешко да се справи со било расчистување, дали на работното место или околу куќата.Овие екстра-голема, дебела облека се заситени со средства за чистење и функција две различни страни – еден за чистење, еден за непречено, по завршувањето на допир.Контакт Информации за производителот 1-800-MEDLINE.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата