12 тиер чевли рек Бела

12 тиер чевли рек Бела

Това е достапна
DEN 600.00
Количината на стоката:

12 нивоа.Има 36 парови.Оваа чевли решетката има 12 нивоа и може да се одржи до 36 парови.Тоа е лесно да се со пластика и железни цевки., лесно да се соберат.Совршен за : Потпетици Патики Станови Секојдневен чевли на Децата, чевли И многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата