Yuanl 5D Шупливи Шема Помине Материјали самолепливи Луксузен Помине Уметност Декорација 5D Стереоскопски Врежана Помине Уметност Налепници Валентин Ден на Мајката По

Yuanl 5D Шупливи Шема Помине Материјали самолепливи Луксузен Помине Уметност Декорација 5D Стереоскопски Врежана Помине Уметност

Това е достапна
DEN 4.56
Количината на стоката:

[Исклучителен Дизајн] На втиснување резба модели на 5 D помине уметност им дава на луѓето интуитивен и деликатна исклучителна чувство.Можете да изберете од различни модели вклучувајќи Снегулка шема итн.по пристапни цени, погодна за девојки жените модни стилови. [Материјал] Нашите нокти налепници се направени од високо-квалитетни материјали, кожа-friendly и еколошки, ноктите уметност налепници се безбедни за двете деца и возрасни да се користи безбедно. [Лесен за Употреба] Само користење пинцети да лупам помине самолепливи налепници и се држи цвет decals на вашите нокти.Можете исто така да користите гел ноктите за да се покријат за да се направи убава налепници трае подолго.Помине дизајн налепници нокти налепници за помине уметност луксузни playboy помине decals смајли лице помине налепница аниме нокти налепници луксузни нокти налепници смајли лице помине decals налепници за ноктите уметност дизајн пеперутка налепници за нокти помине уметност налепници за гел ноктите помине пеперутка налепници помине decals за на доградба на акрилни нокти луксузни нокти налепници дизајнер на логото нокти налепници за помине уметност дизајнер смајли лице нокти налепници пеперутка помине decal decals за нокти фудбал помине decals гел ноктите налепница помине уметност.Притиснете на ноктите притиснете ноктите притиснете на ноктите fale ноктите притиснете на ноктите совети акрилик притиснете на ноктите медиум притиснете на ноктите помине притиснете на ноктите притиснете ons притиснете на доградба на акрилни нокти на доградба на акрилни нокти, притиснете на најдобри притиснете на нокти лажни нокти, лепак на ноктите лепак на ноктите средна должина, лажни нокти, притиснете на лажни притиснете на ноктите лепак за на доградба на акрилни нокти, канџи притиснете на, притиснете на ноктите француски совет presson ноктите presson на ноктите кратки и јасни притиснете на ноктите лепак акрилик на ноктите јасно лепак на ноктите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата