Notrax Винил 139 Булевар Влезот Мат, за Елитното Влезовите, 3' Ширина x 4' Должина x 3/8 Дебелина, Јаглен

Notrax Винил 139 Булевар Влезот Мат, за Елитното Влезовите, 3' Ширина x 4' Должина x 3/8 Дебелина, Јаглен

Това е достапна
DEN 2005.44
Количината на стоката:

Висок-низок бран дизајн на наизменични Decalon сушење предиво и Decalon предиво обвиткани со тешки моно-филамент за ултра-агресивен стружење.Тешка категорија винил поддршка е достапна во соодветните бои се обезбедува минимум движење, додека одржување на зголемување на резолуцијата изглед.Adense 40 унци на tuftedyarnper квадратен двор, се користи за Сите големи, пронаоѓа влезовите со густ сообраќај : канцеларии, хотели, професионални згради.Тешка категорија винил подлога обезбедува минимум движење додека подобрување на естетска привлечност на мат. 3/8" Вкупната дебелина стои до најтешкиот сообраќај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата