X-DREE Светилка Жица 3мм Тема 50mm Должина Метална Завртка Кука Сребрен Тон 5 Компјутери(Lámpara Кабел 3мм Rosca 50mm Longitud Tornillo metálico Gancho Tono plateado 5 Компјутери

X-DREE Светилка Жица 3мм Тема 50mm Должина Метална Завртка Кука Сребрен Тон 5 Компјутери(Lámpara Кабел 3мм Rosca 50mm Longitud Tornillo

Това е достапна
DEN 1783.20
Количината на стоката:

Име На Производ : Завртка Кука;Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Навој Дијаметар : 3мм / 1/8".Тема Должина : 12mm / 1/2";Отворена Ширина : 7mm / 1/4".Око Дијаметар : 9mm / 3/8";Вкупна Должина : 50mm / 2"(Diámetro del ojo : 9 mm / 3/8' '; Longitud вкупно : 50 mm / 2' '.Тежина : 20g;Пакет Содржина : 5 x Завртка Кука(Peso : 20 g; Contenido del paquete : 5 x Gancho де tornillo.Светилка Жица 3мм Тема 50mm Должина Метална Завртка Кука Сребрен Тон 5 Pcs Screw кука.Круг крајот.Може да се користи како таванот кука да се откажам растенија.Остри поени гризе дрво брзо лесно.За употреба во екстериерот и ентериерот апликации.Опис на Spanish Lámpara Кабел 3мм Rosca 50mm Longitud Tornillo metálico Gancho Tono plateado 5 Pcs Nombre del producto : Gancho де tornillo; Материјал : Metal Color : tono plateado; Diámetro del hilo : 3 mm / 1/8' 'Longitud del hilo : 12 mm / 1/2' '; Ancho abierto : 7 mm / 1/4' 'Diámetro del ojo : 9 mm / 3/8' '; Longitud вкупно : 50 mm / 2' 'Peso : 20 g; Contenido del paquete : 5 x Gancho де tornillo.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата