Сојузничките Месинг PQN-41/18-СДР 18-Инчен Крпа Бар, Сатен Месинг

Сојузничките Месинг PQN-41/18-СДР 18-Инчен Крпа Бар, Сатен Месинг

Това е достапна
DEN 324.48
Количината на стоката:

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Достапни во различни дизајнер завршува.Лесна инсталација со вклучена монтажа хардвер.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот Додадете стилски допир на вашата бања со овој фино направена крпа бар.Оваа елегантна бања додаток е создаден од најдобрите солидна месинг материјали.Висок квалитет на живот дизајнер завршува се рака полиран до совршенство.Од Производителот На атрактивни Панорама Производи како Крпа бар се мора да се има во денешниот модерен дом и изборот на крпа барови може да го подобри стилот на вашиот бања, исто така, импресиониран за вашите гости.Дувачкиот бои ќе даваат светли модерен изглед и подобрување на внатрешни работи оркестарот на бањата со различна боја и да заврши.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет.Престижниот Que Нова Колекција карактеристики Престиж меур детали и билатерален хардвер плоча се гледа во Que Нова Колекција.Оваа колекција карактеристики неколку ѕид-монтирани ретровизори со различни форми и функции (железнички месеци или за навалување на столбот); сите се frameless со beveled рабови.Тоа е одлична колекција да разговараат за избор на крпа барови, тоалетна хартија носители, стаклени полици, сапун јадења, и четка за заби/гимнастик држачот.Тоа исто така нуди традиционален стил на облека кука, елегантна воз рек крпа полица, и крпа прстен.Две хартиена крпа носителот стилови и ѕидот-монтирани сапун диспензерот се совршени кујна додатоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата