Himpokejg 1 Лист Нокти Налепници Лента Цвеќиња Шема Нокти Додатоци Хартија Beautifying Ноктите Decals за Жени, Девојки DIY Помине Уметност 5

Himpokejg 1 Лист Нокти Налепници Лента Цвеќиња Шема Нокти Додатоци Хартија Beautifying Ноктите Decals за Жени, Девојки DIY Помине

Това е достапна
DEN 1641.60
Количината на стоката:

✔️Лента цвеќиња шема дизајн, нокти налепници се симпатична и лесно да паста, што е одлично DIY помине уметност алатка. ✔️Може да се применува на лак ви се допаѓа пред употреба на налепници, а тоа е совршен подарок за жени, девојки, DIY помине љубители на уметноста. ✔️Направени од премиум хартија материјал, налепница, што е исклучителна и нежна. ✔️Нејзините една налепница diamater е 0.04 mm, должината на листот е 9.4 cm и ширина е 6.3 cm.Постојат околу 70 Pcs налепници во лист. ✔️Тоа е погоден за салон за убавина, ноктите салон, секојдневна употреба, лична употреба, итн.Опис : Лента цвеќиња шема дизајн, нокти налепници се симпатична и лесно да паста, што е одлично DIY помине уметност алатка.Може да се применува на лак ви се допаѓа пред употреба на налепници, а тоа е совршен подарок за жени, девојки, DIY помине љубители на уметноста.Направени од премиум хартија материјал, налепница, што е исклучителна и нежна.Неговата единствена налепница diamater е 0.04 mm, должината на листот е 9.4 cm и ширина е 6.3 cm.Постојат околу 70 Pcs налепници во лист.Тоа е погоден за салон за убавина, ноктите салон, секојдневна употреба, лична употреба, итн.Точка Име : Ноктите Sticker Material : Paper Size Детали : Една Налепница Diamater : 0.004 cm/0.002" (Прибл.) Лист Големина : 9.4 cm x 6.3 cm/3.7" x 2.48" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Лист на Ноктите Налепница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата