Бебе Девојка Boho Лотос Цвет Hairband Новородено Бебе Најлон Мека Headband Додаток

Бебе Девојка Boho Лотос Цвет Hairband Новородено Бебе Најлон Мека Headband Додаток

Това е достапна
DEN 62.16
Количината на стоката:

♥нашата симпатична принцеза коса бенд е направен од високо-одделение свила и мека најлон,се рачно изработени од страна на професионалци,направи вашето бебе удобно и симпатична. ♥12 различни бои,симпатична Lotus дизајн,висока еластичност,што им овозможува на бебето headband да се прошири за да се вклопи во вашиот расте бебето!. ♥големина : Големина : 5.9(L)-3.5 (W)инчен, референца за 0-3 Години. ♥Совршен бебе подарок, направи вашето бебе во Роденден ,забава, Божиќ,туш,на отворено , фотографија и секоја друга прилика стана многу убава, шармантна,и сигурни во себе. ♥пакет се вклучуваат : 1*headband.Pls answer : ___________________________ Note : не смее да машина за миење, pls мека рака мие !. ❀Здраво!Добредојдовте во МОЈАТА продавница!Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! ❀Материјал : нашата симпатична принцеза коса бенд е направен од високо-одделение свила и мека најлон,се рачно изработени од страна на професионалци,направи вашето бебе удобно и симпатична ❀големина : Големина : 5.9(L)-3.5 (W)инчен, референца за 0-3 Години ❀Дизајн : 12 различни бои,симпатична Lotus дизајн,висока еластичност,што им овозможува на бебето headband да се прошири за да се вклопи во вашиот расте бебето! ❀Совршен бебе подарок, направи вашето бебе во Роденден ,забава, Божиќ,туш,на отворено , фотографија и секоја друга прилика стана многу убава, шармантна,и убеден ❀Pls answer : ___________________________ Note : не смее да машина за миење, pls мека рака мие ! ❀Има 2-3% разлика според упатство за мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата