1 Buc Гуми Упатуваа Длабочина Колосек, Одиш Мерач На Длабочина, Гуми Мерачи, Боја Кодирани Гуми Мерач На Длабочина, Гуми Упатуваа Колосек, Гуми Упатуваа Длабочина Точ?

1 Buc Гуми Упатуваа Длабочина Колосек, Одиш Мерач На Длабочина, Гуми Мерачи, Боја Кодирани Гуми Мерач На Длабочина, Гуми Упатуваа

Това е достапна
DEN 943.20
Количината на стоката:

★【ЛЕСНО може ДА се ПРОЧИТААТ】:Две калибрација метри(инчен и millimeter), со цел да ги натера луѓето да читаат повеќе лесно и погоден за пошироката популација.Боја кодирани гуми упатуваа длабочина мерач јасно укажува на гуми различни фаза од бои. ★【ПРЕЦИЗНА СКАЛА】:Точно мерки гуми упатуваа длабочина колосек, Калибриран од 0 до 1 инч/mm во 1/32 инчен(1-25 мм). ★【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】:Само да се стави на метална глава во упатуваа на гуми, притиснете црни рамни на работ на работ на пневматик, за да го прочитате резултат. ★【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】:гуми упатуваа длабочина мерач направени од издржлива пластика и нерѓосувачки челик материјали.Доаѓа со џеб клип, лесно да се носат.Редовно следење гуми многу нивоа за да се обезбеди побезбедно возење.Погоден за камиони, мотоцикли, автомобили и патнички возила. ★【ТОПЛО СОВЕТ ПОЧИТУВАНИ КУПУВАЧОТ】:Кога ќе го купите нашите производи, ние ќе ви обезбедиме со интимните по-продажбата на услугата.Кога не сте задоволни кога ќе примите нашите производи, ние ќе рефундирање на безусловно, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Опис : Професионални гуми упатуваа длабочина колосек.Практичен и едноставен за употреба.Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат Точни тест, јасно читања, се грижи за вашата безбедност.Цилиндрични мерење бар обезбедува прецизни мерења на локации.Тип : Гуми Упатуваа Длабочина Мерач Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, ABS Карактеристики : Цилиндрични Мерење Бар, Лесно може да се Прочитаат, Подвижен, Издржлив Големина : 8.5 cm x 2.5 cm/3.35" x 0.98" (Прибл.) Пакет се Вклучени : 1 x Гуми Упатуваа Длабочина Колосек .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата