Suuonee Вратоврска Род Крајот Клуч, Универзална Црна 27mm-42mm SUV Автомобил Вратоврска Род Крајот Смена Отстранување Алатка Клуч

Suuonee Вратоврска Род Крајот Клуч, Универзална Црна 27mm-42mm SUV Автомобил Вратоврска Род Крајот Смена Отстранување Алатка Клуч

Това е достапна
DEN 513.36
Количината на стоката:

Адаптација : Вратоврска Род Крајот Клуч Алатка е специјално дизајнирани да се користи со 1/2inch плоштадот диск алатки.Произведени според професионален стандард, ќе може да се купат и да се користат со доверба.Карактеристики : Универзален автомобил вратоврска род крајот отстранување клуч алатка.Дизајниран за отстранување на насоката на управниот род.Лесно се заменува внатрешна врска род краеви од 27-42mm дијаметар, без отстранување на решетката и крило.Висок квалитет : Вратоврска Род Крајот Отстранување усвојување на високо квалитетни и издржливи челик за силна сила и долготрајност.Добар квалитет може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот.Pretest : Вратоврска Род Крајот Алатка е темелно тестиран пред превозот да се обезбеди производ совршен.Ако не сте задоволни, ние го прифаќаме сите врати, замена или рефундирање на барања.Гаранција : Ние нудиме 12 месеци гаранција, вистински се грижите-слободен шопинг искуство.Ако имате било каков проблем, слободно контактирајте со нас, нашиот професионален механичар вид ќе работи за вас.Карактеристики : Материјал : Челик Боја : Црна Плоштадот Дупка Големина : Прибл. 12.5 * 12.5 mm (1/2" * 1/2") Внатрешен Дијаметар : Прибл. 27~42mm / 1.06" ~1.65" Количина : 1 парче Тежина : Околу. 375g Пакетот вклучува : 1 * Вратоврска Род Крајот Отстранување Клуч Алатка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата