5 Ролни Washi Лента Поставена Запишување Обоени Маскирање Лента за DIY Занаети и Вештини Куршум Весник Planners (Teawithmilk)

5 Ролни Washi Лента Поставена Запишување Обоени Маскирање Лента за DIY Занаети и Вештини Куршум Весник Planners (Teawithmilk)

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

Големина : Секој од 5 ролни е 10мм (0.4 во) во ширина x 9.84 ft во Должина за секој тркалаат, 5 се тркалаат по единица.Лесно да се Солза : На снимката може да се растргнат лесно од рака, и нема residuals кога растргнат од далеку.Дополнително, боја е светла и не-исчезнува.Occassions : На washi лента може да се користи за декорација на излет, куршум весник, бележник, или создавање на вашиот честитки, канцелариски материјал, и тастатура.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата