Tbest Предупредување Рефлексивни Налепница,4PCS Црвено Рефлектор Круг 3-Димензионални ABS Декорација за Заштита на Decal за Автомобилски Мотор

Tbest Предупредување Рефлексивни Налепница,4PCS Црвено Рефлектор Круг 3-Димензионални ABS Декорација за Заштита на Decal за Автомобилски

Това е достапна
DEN 242.16
Количината на стоката:

Прекрасна замена за старите и искршени еден со парична казна изработка.Прекрасна замена за старите и искршени еден со парична казна изработка.65 во Боја : Црвена Инсталација Локација : Автомобил Тело Инсталација Ефект : Рефлексивни Ефект, Сигнализација Околните Возила Fitment : Автомобил, Мотоцикл Пакет Листата : 4 x Црвено Рефлектор 4 x Налепница .Едноставен Дизајн : едноставен облик дизајн ви овозможува да се држиме до периферијата на возилото секаде каде што сакате.Прекрасна замена за старите и искршени еден со парична казна изработка.

Клучни карактеристики

    :
Item Type:
Red Reflector
Material:
ABS
Diameter:
Approx. 4.2cm/1.65in
Color:
Red
Installation Location:
Car Body
Installation Effect:
Reflective Effect, Alert Surrounding Vehicles
Fitment:
Car Motorcycle
Package List:
   
4 x Red Reflector      :
4 x Sticker    :

Слични производи во категоријата