Хопкинс 53085 Универзална Кочница Контрола Конектор

Хопкинс 53085 Универзална Кочница Контрола Конектор

Това е достапна
DEN 347.04
Количината на стоката:

За возилата опремени со една фабрика забавува пакет.Користи ОЕМ конектори за совршено се вклопуваат.Мртвите заврши жици ви овозможи да splice на било кочница контролер.Конектори за инсталација на Хопкинс кочница контроли 47295, 47285, 47297. Лесен за употреба и инсталирање.Хопкинс Производство Corporation го прави вашиот влечење искуство поедноставно и повеќе наградува преку иновации и вредност.Хопкинс нуди разновидност на влечење решенија вклучувајќи возило жици колекции, адаптери, возило и приколка, конектори, отцепување системи и многу повеќе.Денес, повеќе од 40 процент на мало категорија продажбата се генерирани од Хопкинс иновации.На Хопкинс Универзална Кочница Контрола Конектори е дизајниран за возила опремени со една фабрика забавува пакет.Мртвите-заврши жици ви овозможи да splice на било кочница контролер.Таа, исто така користи ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) конектори за совршено се вклопуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата