КУТИЈА САД BGOOD1580BEM Goodwrappers Премиум Рашири Филм, 15 x 80 Мерач x 1000', Виолетова (Пакување од 4)

КУТИЈА САД BGOOD1580BEM Goodwrappers Премиум Рашири Филм, 15 x 80 Мерач x 1000', Виолетова (Пакување од 4)

Това е достапна
DEN 904.80
Количината на стоката:

Пункција отпорни на разнесени филм совршен за нередовно се товари.Изградена во расположливиот се справува спречи триење на рацете.Назад вчитување.Нема собрание потребно.Подготвен да се Користи надвор од кутијата. 15 инчен x 80 мерач x 1000' goodwrappers премиум рашири филм.Goodwrappers рашири филм систем е најлесен и најбрз начин да го предаде заврши палети.Пункција отпорни на разнесени филм совршен за нередовно се товари.Изградена во расположливиот се справува спречи триење на рацете.Патентирана издавање на системот обезбедува тензија контрола за максимална филм се водат за да зачувате на филмот.Нема собрание потребно.Подготвен да се користи надвор од кутијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата