GGOPRO Лажни Трепки Синтетички Влакна Материјал-10 Измешани Стилови 5D Faux Mink Трепките Пак Поединец Кутии Мека Меки Природни

GGOPRO Лажни Трепки Синтетички Влакна Материјал-10 Измешани Стилови 5D Faux Mink Трепките Пак Поединец Кутии Мека Меки Природни

Това е достапна
DEN 287.76
Количината на стоката:

1.10 парови 10 различни стилови на трепките се издржливи и дебели, можете да користите најмалку 1 месец. 2.Секој пар на трепките е на средна должина и може да бидат заменети со било шминка, без разлика дали тоа е за партиите, купување, работа, патување или други случаи, може да ги носи. 3.100% рачно изработени од увезени висок квалитет на влакно, гледајќи само како mink трепките, но не и злоупотреба на животните.Трепките се направени од увезени високо-одделение хемиски влакна, која е мека и силна.Секој пар на трепките е рачно изработени и има совршена кривини. 4.Природни трепките должина на 5 D мулти-слоевит се направи вашите очи поголем,шармантна, сјајна. 5.Секој пар на трепките е индивидуално спакувани, која не е само повеќе хигиенски, но исто така и удобен за носење.Можете да ги однесе до секое место во секое време.Како да се Примени 1.Отстрани лажни трепки, и трим тоа да се вклопи во вашиот око должина. 2.Користете ги двете раце за смирено да ја прилагодите јачината на лажни трепки за да одговара на вашите очи крива. 3.Додадете лепак заедно со лажни трепки корен со памук. 4.Држете трепките на коренот на вашиот природен трепките со притисок. 5.Затворете ги очите како што е соодветно и да се обезбеди соодветна одговара со трепкање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата