BOROLA Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Носителот Компатибилен за Garmin Nuvi 14xx Серија 1400 1410 1450 1450T 1455 1450LM 1450LMT 1460 1490 1490T 1490LMT 1495LMT

BOROLA Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Носителот Компатибилен за Garmin Nuvi 14xx Серија 1400 1410 1450 1450T 1455 1450LM

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

100% Сосема Нов, Изработени од пластика, многу издржлив и силен.Екстра GPS месеци се совршено решение за движење на вашиот навигациски систем од едно возило до друга со најмалку износот на кавга.Не се потребни Алатки лесно се инсталира.Компактен и лесен дизајн.Планината клипови на хоризонтална автомобил отворите за вентилација со додадена поддршка нога за дополнителна стабилност. 100% Сосема Нов Висок Квалитет Лесно да се инсталира на шофершајбната/табла.Силна вшмукување планината.Топката-и-приклучок стил за лесно клип и прилагодување.Овозможува GPS за да биде лесно да се аглеста во саканиот агол на гледање.Боја : Црна Облик : Како слика се прикажува Материјал : Пластични Напомена : ве Молиме потврдете дали тоа е компатибилна со вашиот уред пред да го купат.Тип : brand new генерички предмети.тоа не е оригинална.Додаток САМО.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата