Mitzi H368601M-WH/GL Cadence Полу Рамна, Злато

Mitzi H368601M-WH/GL Cadence Полу Рамна, Злато

Това е достапна
DEN 6163.20
Количината на стоката:

Mitzi CADENCE 1 СВЕТЛИНАТА МЕДИУМ ПОЛУ ФЛЕШ H368601 M-WH/GL.E26 МЕДИУМ БАЗА - A15 40 W. 120 VAC.УЛ Уверение.Mitzi CADENCE 1 СВЕТЛИНАТА МЕДИУМ ПОЛУ ФЛЕШ H368601 M-WH/GL E26 МЕДИУМ БАЗА - A15 40 W 120 VAC УЛ Уверение.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата