Deyooxi [3 Pack] Леќи на Камерата Заштитник Компатибилен со iPhone 12 Про Cam Заштитник Калено Стакло Индивидуални Отпорен на Гребење Злато...

Deyooxi [3 Pack] Леќи на Камерата Заштитник Компатибилен со iPhone 12 Про Cam Заштитник Калено Стакло Индивидуални Отпорен на Гребење

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

➤Компатибилни Модели : компатибилен со i Phone 12 Про леќи на камерата, исклучителна форма совршено се вклопува во дизајнот на телефонот. (НЕ за i Phone 12 Про Max). ➤Работ на Работ Заштита : ова cam леќа заштитник е составен од двојна структура на 9 H отпорно на гребење калено стакло и метална рамка.Калено стакло ги штити од гребнатини и 3 D заштита прстен може да се обезбеди целосна заштита на целиот леќи на камерата област. ➤9 H Цврстина : 9 H отпорно на гребење калено стакло, обезбедува добра заштита за вашиот телефон е на задните приказ на камерата леќи на камерата, спречување на неа од тоа да биде изгребани со остри предмети.Тоа е исто така нула-доказ, прашина-доказ, отпечатоци-доказ, и поздравниот-доказ. ➤ Се задржи Оригиналната Пиксели : HD јасност и транспарентност.Овој Објектив Заштитник НЕМА да се плеткаш квалитет на слика.Флеш не е покриена. ➤Пакетот Вклучува : Леќи на Камерата Заштитник Стакло*3 (компатибилен со i Phone 12 ПРО), Брише*2, Микрофибер Крпа*2, Прашина Смена Налепница*2. ➤Лесно Да се Инсталира И да Нема Меурчиња : Уникатен лепило, лесно да го инсталирате, нема остатоци по демонтажа. ➤Анти Отпечаток е : Вашата камера е секогаш чист и 100% транспарентен. ➤Флеш што Не се Опфатени : Тоа ќе НЕ се плеткаш квалитет на слика кога го користите блицот или светло.Пакетот Вклучува : 3 x на камерата Леќи на Камерата Заштитник Стакло(Компатибилен со i Phone 12 ПРО) 2 x Брише 2 x Микрофибер Крпа 2 x Прашина Смена Налепница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата