TPI A761 Замена Кислород Сензорот За близина, на 708 и 712 Согорување Ефикасност Анализатори

TPI A761 Замена Кислород Сензорот За близина, на 708 и 712 Согорување Ефикасност Анализатори

Това е достапна
DEN 2567.76
Количината на стоката:

Тип На Производ : Прецизност На Мерење.Пакет Димензии : 6.096 Cms L X8.636 Cms W X2.54 Cms H. Земја На Потекло : Кина.Пакет Количина : 1. Замена на кислород сензор за 708 и 712 согорување ефикасност анализатори.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата