uxcell 2 парчиња 12mm Кол Црни Пластични Цевки Plug Вратата и Прозорецот за Заклучување Дупка Приклучоци

uxcell 2 парчиња 12mm Кол Црни Пластични Цевки Plug Вратата и Прозорецот за Заклучување Дупка Приклучоци

Това е достапна
DEN 53.52
Количината на стоката:

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 2g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Заклучување Дупка Приклучоци.Главната Боја : Црна.Вкупна Големина : 7.8 14mm x / 0.31" x 0.55" (H*D).Одговара Дупка со Дијаметар : 12mm / 0.47".Користи широко во и комерцијални возила, апарати за домаќинство, мебел, производство и општи светлина инженеринг.Може да се поправи и да се спречи кабел, исто така, може да се пополни на непотребни дупки, да ги задржи на рамни панел.Нема специјални алатки се потребни само притисни одговара, е лесно да се инсталира.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата