10 Нивоа Чевли Решетката за 50 Пара Ѕид Клупата Полица Плакарот Организатор Складирање Кутија Стојат

10 Нивоа Чевли Решетката за 50 Пара Ѕид Клупата Полица Плакарот Организатор Складирање Кутија Стојат

Това е достапна
DEN 863.76
Количината на стоката:

1. За разлика од обичните чевли полици, оваа креативна чевли рек нема висина граница. 2. Различни дупки на двете страни се погодно за вас за да го прилагодите растојанието помеѓу цевки, со цел да се приспособат на различни видови на чевли. 3. Одлична за вашиот долготрајна употреба, тешки материјали понудиме најдобрите носивоста. 4. На наше изненадување, тоа може да се одржи до 50 пара чевли. 5. Тоа е лесно да се инсталира и чисти,Чувајте ги вашите чевли добро вентилирани.Вовед : Можеби начинот на складирање на различни видови на чевли или чизми во чевли решетката е голем проблем за секоја домаќинка.Оваа 10-Ниво 50-Пар на чевли Прилагодливи Нерѓосувачки Челик & Пластични Чевли Решетката е вашата најдобра залог!За разлика од обичните чевли полици, оваа креативна и лесен-за-инсталирајте чевли рек нема висина граница со различни дупки на двете страни, кои се погодни за вас за да го прилагодите растојанието помеѓу цевки, со цел да се приспособат на различни видови на чевли.Одлична за вашиот долготрајна употреба, тешки материјали понудиме најдобрите носивоста.На наше изненадување, тоа може да се одржи до 50 пара чевли.Карактеристики : 1. За разлика од обичните чевли полици, оваа креативна чевли рек нема висина ограничување 2. Различни дупки на двете страни се погодно за вас за да го прилагодите растојанието помеѓу цевки, со цел да се приспособат на различни видови на чевли 3. Одлична за вашиот долготрајна употреба, тешки материјали понудиме најдобрите носивоста 4. На наше изненадување, тоа може да се одржи до 50 пара чевли 5. Тоа е лесно да се инсталира и чиста 6. Чувајте ги вашите чевли добро вентилирани Спецификации : 1. Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Пластични 2. Боја : Црна & Сребрена 3. Димензии : (60.62 x 38.19 x 7.48)" / (154 x 97 х 19)cm (L x W x H) 4. Тежина : 87.13 мл / 2470g Пакетот Вклучува : 10 x Мозаик Пластични Панели 20 x Челик Цевки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата