AC Адаптер за Полнач за Yaesu Vertex-апарат vx-5R-апарат vx-6E-апарат vx-6R-апарат vx-7R-апарат vx-7RB

AC Адаптер за Полнач за Yaesu Vertex-апарат vx-5R-апарат vx-6E-апарат vx-6R-апарат vx-7R-апарат vx-7RB

Това е достапна
DEN 1387.20
Количината на стоката:

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Заштита : во Текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита. 1 x Префрлување напојување. 12 Месеци гаранција & 30 Дена Гаранција за враќање на Парите & Живот поддршка Услуги на Клиентите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата